PC Arena zajmuje się naprawą komputerów i nie tylko. Siedziba działalności znajduje się w Słupsku. Właścicielem jest Krzysztof Kowal, który zachęca do zapoznania się z ofertą.

W dzisiejszych czasach sprzęt komputerowy znaleźć można praktycznie w każdym domu. Bez wątpienia ułatwia on życie, szczególnie w przypadku pracy biurowej, nauki czy rozrywki. Niestety bardzo często tego rodzaju urządzenia ulegają uszkodzeniu i konieczna jest jego naprawa. Przedsiębiorstwo PC Arena specjalizuje się w serwisie komputerowym. Działa już od 2002 roku. W ofercie znajdują się między innymi:- skup komputerów uszkodzonych,- skup części komputerowych,- ulepszenie komputera,- czyszczenie komputera,- instalacja systemu operacyjnego,- odwirusowywanie komputera.Pracownicy firmy zajmują się diagnozowaniem i naprawą komputerów stacjonarnych i przenośnych oraz instalacją sterowników do każdego rodzaju komputera. PC Arena dysponuje szerokim wyborem akcesoriów, do których należą myszy, pendrivy, karty pamięci, płyty cd i dvd oraz drukarki. Klienci mogą liczyć na pomoc w odzyskiwaniu danych z nośników pamięci oraz konfigurację i tworzenie sieci lan/wifi.

ul. Sienkiewicza 1, Słupsk           59 840 20 80

O NAS

 

O NAS

Firma PC-Arena znajduje się w Słupsku, na terenie województwa pomorskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2002 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem sprzętu komputerowego. Właścicielem firmy jest Krzysztof Kowal.

MENU

ADRES

ul. Sienkiewicza 1

76-200

tel. +48 598 402 080

Pcarena.slupsk@gmail.com

KONTAKT

E-mail
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona przez  W.Eberlein